Aluuks

Alusta sellest
Leia endale rubriigist "Meie Toodang" sobiv või sobivad profiilid, millest sooviksite endale mööbliuksi. Eelpoolmainitud alamrubriigis on kirjeltatud ka sobivad klaasid või täidised meiepoolt pakutavatele profiilidele. Kui oled endale huvipakkuvad tooted leidnud siis järgmisena tee hinnapäring, mille tulemusena saadetakse teile hinnapakkumine, kus on sees kogu teenus kuni teie poolt palutud lähetusaadressini.(klaas, täidis, hinged, transport, käepidemed või nende kinnitusavad vastavalt kliendi soovile)

Transport
Transpordi hind on lisatud arvele eraldi reana, mis on üldjuhul 200 kr Tallinnas ja 300 kr väljaspool Tallinna.

Maksmine
50% tellitud kauba maksumusest tuleb tasuda pärast tellimusekinnituse kättesaamist, st. et kui olete võtunud kaubale hinnapakkumise ja see sobib teile, siis saadame teile tellimusekinnituse ettemaksuarvena, millest tuleb tasuda minimaalselt 50%. Peale selle tasumist läheb teie tellimus töösse.

Kauba kättesaamine

Peale kauba valmimist antakse sellest teile teada ja väljastatakse arve, millest on mahaarvatud ettemaksu suurus. Peale arve tasumist saadetakse (hiljemalt 3 tööpäeva jooksul) kaup eelnevalt kokkulepitud aadressile.

Tähtajad
Peale ettemaksuarve tasumist, kulub tavaliselt tellitud kauba kliendi jõudmiseks 2-4 nädalat, kui tellimisekinnitusel ei ole märgitud teisiti.