Aluuks

 

326196 laia raamiga profiil 47*18mm, millest on idealne valmistada nii suuremaid kui ka väiksemaid uksi ja paneel. Valikus on 4 anodeeritud tooni+RAL toonides pulbervärvituna. Seega on kaetud peaaegu kogu teile sobiv värvigamma. Klaasi või täidise paksus antud profiili puhul on 4-16mm sõltuvalt teiepoolt soovitud täidisele. See on ka ainukene profiil mis võimaldab nii suures vahemikus klaasi või täidise paksust. Tänu sellele on võimalik kasutada antud profiili juures laminaatklaase, mida lamineeritakse eri tooni kilde või vaikudega. Käepide kinnitatakse üldjuhul läbi raami, millega saab hakkama enamik vähegi tööriistu käeshoidnud meestest. Seega ei pea te otsustama käepidemete kuju ja pinnatöötlust ennem kui uks või paneel on paigaldatud oma tulevasele kohale.


SAS003 klaas laial raamil 45*20,6mm, kuid väljast kitsa liistuga 9,5mm. Kasutatakse nii suurte kui väikeste uste valmistamisel. Sobiv klaasi või täidise paksus 4mm. Käepide kinnitatakse üldjuhul läbi klaasi. Vajalik käepideme aukude tsentrivahe ja kaugus servast, kuna vajalik aukude puurimine läbi klaasi.


SAS001 kitsas raam 18,7*20,6mm . Saadaval 3 erinevat tooni. Soovitame kasutada peamiselt väiksemate ja keskmise suurusega ustel. Sahtlipaneele sellest profiilist üldjuhul ei tehta, kuna paneeli kinnitamine sahtlisiinidega raskendatud kuid võimalik. Klaas või täidis 4mm. Käepide kinnitatakse sõltuvalt selle tüübist kas läbi klaasi või raami.


SAS009 klaas kitsal raamil 18,5*20,6mm, raami nähtav osa 7mm. Sobib taas kasutamiseks väiksematel ja keskmiste suurustega ustel. Saadaval hele anodeering. Sobiv klaasi või täidise paksus 4mm. Käepideme kinnitamine läbi klaasi, seega vajalik käepideme aukude tsentrimõõt ja kaugus servast, kuna vajalik aukude puurimine läbi klaasi.